Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 12.2 кг |
| Висота | 706 мм |
| Глибина | 34 мм |
| Ширина | 1224 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Зображення | |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Функції | |
| Мова меню | Німецький, Іспанська, Український, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 300x200 mm |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, Слот CI, Цифровий оптичний вихід |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 920 ₴







