Характеристики
| Інтерфейси | |
|---|---|
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Ні |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 16.8 кг |
| Висота | 841 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Ширина | 1455 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | QNED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Об'ємне звучання | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Телетекст | Так |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Німецький, Іспанська, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 300x200 mm |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, Слот CI, Цифровий оптичний вихід |
| Пульт ДК | Да |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Частота розгортки | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 999 ₴






