Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Операційна система | webOS |
| Споживана потужність | 54 Вт |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Висота | 558 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Ширина | 957 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Німецький, Іспанська, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 300 × 300 |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB, Слот CI |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴





