Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Стан | Новий |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 365 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Ширина | 615 мм |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB, HDMI, DisplayPort |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 58 Вт |
| Функції | |
| Мова меню | Англійська, Український, Німецький, Іспанська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Тип | Монітор |
| Тип матриці | IPS /Nano Cell/ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 099 ₴











