Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | QNED |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 567 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Ширина | 968 мм |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Німецький, Іспанська, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 × 200 |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, Слот CI, Цифровий оптичний вихід |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 000 ₴







