Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Білий |
| Ширина | 63 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 5 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06 (кг) |
| Призначення | Побутове |
| Живлення | Акумулятор |
| Поверхня | Матова |
| Роздільна здатність DPI | 32000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴





