Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | 3 x HDMI 2.1 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 20.7 кг |
| Висота | 830 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Німецький, Іспанська, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 400 х 300 |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 000 ₴








