Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 158 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 224 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 234 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 400 ₴






