Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка HDTV | Так |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Ні |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 713 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Ширина | 1233 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Кількість динаміків | 2 |
| Об'ємне звучання | Так |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Мова меню | Український, Німецький, Іспанська, Англійська |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dolby Atmos | Да |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 300 × 300 |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, Satellite In, USB, eARC, Цифровий оптичний вихід |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Частота розгортки | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 999 ₴







