Характеристики
| Інтерфейси | |
|---|---|
| Версія USB | 3.2 |
| Вхід/Вихід | USB, DisplayPort, HDMI |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 514 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Ширина | 601 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Кількість кольорів екрану | 1.07 млн. кольорів |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Функції | |
| Мова меню | Іспанська, Український, Німецький, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | Да |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Тип | Монітор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 999 ₴








