Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 40 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 507 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Ширина | 892 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Мова меню | Український, Німецький, Іспанська, Англійська |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, Слот CI, Цифровий оптичний вихід |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴










