Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Вага | 10.3 кг |
| Висота | 304 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 224 мм |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 234 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід на USB-A | 2 |
| Вихід на USB-C | 1 |
| Вхідні розетки | Мережа змінного струму - 1 шт. Гніздо прикурювача автомобільний вхід 12/24V - 1 шт. |
| Ємність акумулятора | 858 |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 700 ₴





