Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Стан | Новий |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Висота | 649 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 1119 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Мова меню | Український, Німецький, Іспанська, Англійська |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 200x400 мм |
| Вхід/Вихід | HDMI, Satellite In, USB, Вихід на навушники, Цифровий оптичний вихід |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 799 ₴






