Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 3.73 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Ширина | 604 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Стан | Нове |
| Тип матриці | WOLED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 900 ₴








