Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alessi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴




