Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм мийки | 6 |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Можливість підключення до гарячої води | Ні |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Споживання води | 9 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 499 ₴






