Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 18.9 кг |
| Висота | 836 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Ширина | 1446 мм |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Зображення | |
| Конвертація 2D в 3D | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Німецький, Іспанська, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400 x 400 мм |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, Вихід на навушники, Цифровий оптичний вихід |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Частота розгортки | 144 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 200 ₴








