Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Висота | 197 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29 (кг) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 104 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 000 ₴






