Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Конвекція | Так |
| Об'єм духової шафи | 70 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 575 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


