Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму при пранні | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Підсвітка дисплея | Да |
| Стан | Нове |
| Тип керування | Поворотний, Сенсорний |
| Керування з моб. пристроїв | Да |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Енергоспоживання | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 000 ₴









