Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сумісні платформи | PlayStation 5, ПК |
| Стан | Новий |
| Тип | Геймпад |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28 (кг) |
| Висота | 66 мм |
| Глибина | 106 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴





