Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова мережа | Wifi |
| Глибина | 418 мм |
| Місткість лотка | 250 лист. |
| Клас пристрою | Офісний |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку через У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку за Х | 1200 dpi |
| Метод друку | Лазерна |
| Пам'ять | 1024 МБ |
| Підтримувані системи | Linux, Mac OS X 10.15, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022, Windows Server 2025 |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 25 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 25 ст./хв |
| Стан | Нове |
| Тип принтера | Лазерний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Формат паперу | А4, А5, А6, Б5 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірність друку | Кольорова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 199 ₴





