Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB |
| Клас пристрою | Офісний |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 25 ст./хв |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 25 ст./хв |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Формат паперу | А5, А4, А6 |
| Функції БФП | Принтер, Сканер, Копір |
| Колір корпусу | Білий |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.8 кг |
| Висота | 397 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1200 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 1200 dpi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані системи | Linux, Mac OS 10.15, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022, Windows Server 2025 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 499 ₴






