Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | OLED |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Інтерфейси | |
| Версія USB | 3.2 |
| Вхід/Вихід | USB, HDMI, DisplayPort |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота | 363 мм |
| Глибина | 128 мм |
| Ширина | 814 мм |
| Екран | |
| Кількість кольорів екрану | 1.07 млн. кольорів |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Функції | |
| Мова меню | Англійська, Український, Німецький, Іспанська |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | Да |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Роздільна здатність екрана | 3440х1440 |
| Тип | Монітор |
| Частота зміни кадрів | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 099 ₴











