Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип телевізора | QNED |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 14.4 кг |
| Висота | 716 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Ширина | 1236 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Німецький, Іспанська, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, eARC, Цифровий оптичний вихід |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Частота розгортки | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 599 ₴





