Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | D |
| Загальний об`єм | 298 л |
| Об'єм морозильної камери | 74 л |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 6 годин |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Кількість дверей | 2 |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Подача холодної води | Ні |
| Режим "Відпустка" | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1935 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 999 ₴






