Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм приготування | 9 |
| Об`єм | 7.5 л |
| Відстрочка старту | Так |
| Споживана потужність | 1460 Вт |
| Тип приладу | Скороварка/мультиварка |
| Програми приготування та функції | |
| Випічка | Так |
| Дисплей | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Таймер | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ємностей | 2 |
| Загальний об'єм | 7.5 л |
| Стан | Нове |
| Функція автовимкнення | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 299 ₴




