Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| В комплект входить | USB-кабель |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Лінійки | PlayStation |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 337 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54 (кг) |
| Гарантія | 12 міс |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сумісні платформи | PlayStation 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



