Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 49 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 32:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 10.6 кг |
| Висота | 363 мм |
| Глибина | 294 мм |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Контрастність хххх:1 | 2500 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Так |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Функції | |
| Мова меню | Іспанська, Український, Німецький, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | Да |
| VESA | 100 x 100 мм |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Тип | Монітор |
| Ширина | 1148 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 099 ₴











