Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Рожевий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.23 кг |
| Довжина | 206 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина | 297 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Процесор | Apple A18 Pro |
| Роздільна здатність екрана | 2408 x 1506 |
| Сканер відбитків пальців | Немає |
| Характеристики батареї | 36,5 Вт·год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 300 ₴






