Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1664 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 304 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Процесор | Apple M5 |
| Тип процесора | Apple M5 (8 ядер) |
| Характеристики батареї | 53,8 Вт·год |
| Колір | Blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 000 ₴



