Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 535 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 4 м |
| Місткість бака | 8 л |
| Насадка для м'яких меблів | Да |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Да |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Колір корпусу | білий і чорний |
| Щілинна насадка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 399 ₴




