Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Стан | Новий |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 368 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Ширина | 613 мм |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | USB, HDMI |
| Вихід на навушники | Так |
| Функції | |
| Мова меню | Іспанська, Український, Німецький, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Тип | Монітор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴




