Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Споживана потужність | 27 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | 1 x USB 2.0 |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 726 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 12 Вт |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Функції | |
| Мова меню | Український, Німецький, Іспанська, Англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 809 ₴







