Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Операційна система | Google TV |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 9.7 кг |
| Висота | 563 мм |
| Глибина | 69 мм |
| Ширина | 964 мм |
| Функції | |
| Мова меню | Німецький, Український, Іспанська, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 × 200 |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 049 ₴







