Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 438 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Ширина | 732 мм |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Функції | |
| Мова меню | Німецький, Український, Іспанська, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 × 200 |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, Слот CI |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 599 ₴





