Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 251 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 184 |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип аксесуара | Спінювач |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Ширина | 142 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 599 ₴







