Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polaroid |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 112 мм |
| Товщина | 94 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована лампа | Да |
| Вага | 0.45 (кг) |
| Стан | Нове |
| Тип фотоапарата | миттєвого друку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 899 ₴



