Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 157 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 (кг) |
| Ємність акумулятора | 25000 |
| Роз'єми | 1 порт USB-A, 3 порти USB-C |
| Стан | Нове |
| Тип | Повербанк |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴


