Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 283 мм |
| Вихідна напруга | 1800 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LFP |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 398 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1024 |
| Заряджання батареї | Розетка змінного струму, автомобільна розетка 12 В, фотоелектрична панель |
| Особливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Роз'єми | 1x USB-A, 2x USB-C |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 799 ₴





