Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.24 кг |
| Довжина | 215 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина | 304 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1664 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Складана |
| Процесор | Apple М4 |
| Стан | Нове |
| Колір | Серебристий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 399 ₴







