Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Золотистий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.51 кг |
| Довжина | 238 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1864 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Apple M4 (10 ядер) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Процесор | Apple М4 |
| Сканер відбитків пальців | Да |
| Стан | Нове |
| Тип матриці | IPS /Nano Cell/ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 500 ₴







