Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Кріплення на стіну | Так |
| Операційна система | Tizen |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 16.7 кг |
| Висота | 834 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Ширина | 1453 мм |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Функції | |
| Мова меню | Іспанська, Український, Німецький, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400 х 300 |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, USB, Слот CI |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 619 ₴






