-9%
Планшет Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 5G (SM-X936BZAP)
69 959 ₴
63 599 ₴
- В наявності
- Код: SM-X936B
Планшет Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 5G (SM-X936BZAP)В наявності
69 959 ₴63 599 ₴
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 14.6 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | MediaTek Dimensity 9400+ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 MB |
| Операційна система | Android |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Роздільна здатність екрану | 2960x1848 |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12.0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 326 мм |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вага | 0.7 (кг) |
| Входи | USB, USB-C, Слот для SIM-картки, карта Micro SD |
| Камера | Да |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Планшет |
| Тип екрана | AMOLED 2X |
| Функції камери | 8-кратний цифровий зум, автофокус, спалах, запис відео 4K @ 30 кадрів/с, надширококутний об'єктив |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 599 ₴

