Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Довжина | 269 мм |
| Товщина | 17.9 мм |
| Ширина | 354 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 260 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 899 ₴











