Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Споживана потужність | 75 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 761 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Ширина | 1227 мм |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Кількість динаміків | 4 |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Функції | |
| Мова меню | Німецький, Український, Іспанська, Англійська |
| Користувальницькі характеристики | |
| HD-формат | UHD/4K |
| VESA | 200 × 200 |
| Вхід/Вихід | Ethernet (LAN), HDMI, Satellite In, USB, eARC, Цифровий оптичний вихід |
| Настінне кріплення | Да |
| Роздільна здатність екрана | 3840×2160 |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 099 ₴






