Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 161 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємкість акамулятора | 12000 мАг |
| Вага | 0.33 (кг) |
| Вихід на USB-C | 2 |
| Ємність акумулятора | 12000 |
| Роз'єми | 2 порти USB-C |
| Стан | Нове |
| Тип | Повербанк |
| Колір корпусу | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴






