Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fujifilm |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 125 мм |
| Толщина | 63 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудована лампа | Да |
| Вес | 0.49 (кг) |
| Особенности | 10 плівкових ефектів, 6 стилів плівки, Автоспуск, Вбудоване дзеркало для селфі, Вихід для штатива, Друк фотографій зі смартфона, Сумісність із додатками |
| Состояние | Нове |
| Тип фотоаппарата | моментальной печати |
| Фокусна відстань об'єктива | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 100 ₴











