Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Вес | 10.3 кг |
| Высота | 304 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 224 мм |
| Зарядка батареи | От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 234 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід на USB-A | 2 |
| Вихід на USB-C | 1 |
| Вхідні розетки | Мережа змінного струму - 1 шт. Гніздо прикурювача автомобільний вхід 12/24V - 1 шт. |
| Емкость аккумулятора | 858 |
| Состояние | Нове |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 23 700 ₴





