Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Вес | 12 кг |
| Высота | 283 мм |
| Выходное напряжение | 1800 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 200 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип аккумулятора | LFP |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 398 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость аккумулятора | 1024 |
| Зарядка батареи | Розетка змінного струму, автомобільна розетка 12 В, фотоелектрична панель |
| Особенности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Разъемы | 1x USB-A, 2x USB-C |
| Состояние | Нове |
Информация для заказа
- Цена: 26 799 ₴





